Відома тенісистка Світоліна дивно прокоментувала війну в Україні

12 січня 2022, 04:07 Життя
Share Button
Фото з відкритих джерел
Думка Еліни Світоліної стосовно війни дуже неоднозначна.

Тенісистка Еліна Світоліна стала героїнею інтерв’ю Дмитра Гордона, де розповіла, що не збирається починати політичну кар’єру, бо дуже мало знає про рідну країну.

“У тенісі я 23 роки, і можу вам розповісти взагалі все, що знаю. Вважаю, що вже можу висловити свою думку і що тут у мене є якась мудрість. У політиці потрібно мати дуже багато років саме ось цієї мудрості, щоб висловлювати свою думку і щоб не заплутати ще більше людей, які будуть це чути”, – розповіла спортсменка.

Окрім цього, Світоліна зробила неоднозначну заяву стосовно війни на Донбасі. Говорячи про бойові дії на батьківщині Світоліна викладала думки в минулому часі.

“Ні – ні (не піду в політику). По-перше, я не живу на даний момент в Україні і не розумію, що відбувається. І навіть коли у нас тут були військові дії, я тут була теж дуже мало. Більшість я дивилася з новин і спілкувалася зі своїми друзями, тобто зі своєю сім’єю. У мене є друзі, які вводять мене в курс, тому що я все-таки українка і хочу розуміти, що відбувається. Але дуже поверхнево. Тобто я навіть нічого не висловлюю, тому що вважаю, що, коли ти щось висловлюєш, ти повинен знати щось зсередини. А я не знаю, що там відбувається”, – заявила Світоліна.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі