Відомо, у яких українських в’язницях найчастіше купують сертифікати на проживання

13 вересня 2020, 16:54 Життя
Share Button
Фото: ілюстративне
В Україні серед понад ста пенітенціарних установ різного режиму - колонії, в'язниці, СІЗО, - не в усіх є платні камери та можливість придбати серифікати на проживання. Однак серед тих, де впровадили таку функцію, послугою торгують досить жваво.

Про це повідомляє “Сьогодні“.

Журналіст дізналися, що на сьогодні в Україні подарункових сертифікатів на платні камери у в’язницях продали вже більш, аніж на 35 тисяч гривень.

Серед найбільш популярних – один з найвідоміших в країні СІЗО. Так, у столичному слідчому ізоляторі – знаменитій “Лук’янівці” – подарункових сертифікатів купили на 23 тисячі 648 гривень.

Друге і третє місця в списку “популярних в’язниць” посіли не менш відомі виправні установи – тюрми у Львові і Луцьку. Тут таких сертифікатів в цілому продали на 6200 грн.

Проте, йдеться у повідомленні, такі сертифікати продають практично в кожному регіоні, де є “відомі у вузькому колі зони”. Наприклад, до списку “бестселерів” потрапили колонії і СІЗО Закарпатської, Харківської та Івано-Франківської областей.

За даними Мін’юсту, за останні два місяці подарункових сертифікатів на тутешні камери було продано більше, аніж на 3 тисячі гривень.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі