Відтепер у Львові зможуть проводити трансплантацію нирок дітям

29 квітня 2021 Життя, Здоров'я, Львів
Share Button
Фото: ЛОДА
Діти із патологією нирок тепер можуть лікуватися в Україні, а не виїжджати за кордон.

У Львові провели першу в західному регіоні провели  родинну трансплантацію нирки саме дитині, 13-річній львів’янці, що страждала на хронічну хворобу нирок у термінальній стадії.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Злагоджена робота спеціалістів нашого центру, Львівської обласної клінічної лікарні та ЛНМУ імені Данила Галицького дала свої позитивні результати. На сьогоднішній день реципієнт та донор почуваються добре. Трансплантація нирки дитині – це вагомий крок для подальшого розвитку дитячої трансплантології на базі Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Наш центр надає унікальну медичну допомогу дітям з різними патологіями. Одним з таких напрямків є лікування та опіка дітей з хронічною хворобою нирок. Ми єдиний заклад охорони здоров’я на Західній Україні, який може проводити ниркову замісну терапію таким пацієнтам» – зазначив директор ЗУСДМЦ Андрій Синюта.

Експерт департаменту охорони здоров’я ЛОДА з трансплантології Ростислав Жук наголосив, що діти із патологією нирок тепер можуть лікуватися в Україні, а не виїжджати за кордон, адже трансплантація для пацієнтів, що отримують нирковозамісну терапію була проведена в клініці, яка надає повний об’єм медичної допомоги, необхідної для лікування таких патологій.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі