Кози, панда, інтим та інші кумедні виклики громадян, на які реагують львівські патрульні

05 грудня 2019 Життя, Львів
Share Button
Фото: portal.lviv.ua
Львівські патрульні щодня стикаються з викликами, які можуть повеселити, але на які змушені реагувати.

Відповіді виклики, з якими стикаються копи, оприлюднила речниця патрульної поліції Львівської області Катерина Рибій у Facebook.

Навіяно попереднім репостом від Зоя Вовк з Патрульна поліція Черкаської області.Такі виклики не перестають дивувати,…

Gepostet von Катерина Рибій am Dienstag, 3. Dezember 2019

«Такі виклики не перестають дивувати, водночас смішити і обурювати. А реагувати треба на усі звернення. На початках був виклик про сімейний конфлікт і жінка, відчинивши двері, патрульним повідомила, що чоловіка вдома нема, він пізно приходить і не виконує свій обов’язок як мужчина, тому патрульні мусять або самі це зробити, або його змусити. Ну от з чим доводиться працювати і це далеко не увесь перелік», – написала Катерина Рибій.

Серед оприлюднених викликів є, зокрема, про: «Невідомих осіб, які несли костюм панди», «заявниця повідомила, що біля Арсену побудований будинок в американському стилі, на якому повішена реклама незрозумілого змісту», «про те, що не хоче, щоб його дружина працювала у Польщі», «до заявниці прийшло смс з текстом «прівєт», вона повідомила, що їй погрожують тим смс», «заявник виявив близько 50 штук свійських кіз», «на перехресті невідомі особи займаються інтимом» та інші.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі