Викликали на допит у поліцію, бо написала журналістський запит Дубінському

07 травня 2020, 23:40 Життя, Політика
Share Button
Головне слідче управління Національної поліції викликало на допит як свідка головну редакторку агенції журналістських розслідувань «Слідство.інфо» Анну Бабінець. Причина — вона написала запит депутату від «Слуги Народу» Олександру Дубінському щодо його зв’язків з Рудольфом Джуліані, адвокатом Дональда Трампа.

Відповідний лист надійшов на пошту «Слідство.інфо».

У повістці вказано, що виклик пов’язаний зі справою за ч.2 статті 163 (Порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв’язку або через комп’ютер) Кримінального кодексу.

Цього листа підписала слідча Ільміра Чередник. За її підписом до редакції прийшов ще один лист із запитаннями до «Слідства.інфо».

«Ці питання стосуються запиту на інформацію, надісланого агенцією «Слідство.Інфо» народному депутату Олександру Дубінському у грудні 2019 року. Вони стосувалися його можливих зустрічей із фігурантами справи про імпічмент американського президента Дональда Трампа. Зокрема, про ймовірні контакти з Рудольфом Джуліані», — пише видання.

Хоч у повістці не вказана причина виклику, сама Бабінець упевнена, що це через запит до Дубінського.

«За 17 років, які я працюю журналісткою, ще ніколи не ходила на допит у поліцію за те, що написала запит народному депутату. Але обов’язково піду — з юристом. Все знімемо на відео і покажемо, як Головне слідче управління розслідує такі резонансні справи як запит народному депутату Олександру Дубінському і допитує через це журналістів-розслідувачів», — сказала вона.

На початку березня «Слідство.інфо» заявило про тиск з боку МВС, бо поліція порушила справу через нібито стеження за чиновниками США.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі