З лютого співробітникам МВС усіх категорій підвищать зарплату

11 січня 2022, 15:27 Життя
Share Button
Більше грошей вже з наступного місяця отримуватимуть працівники Нацполіції, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Державної міграційної служби.

Про це міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський написав у своєму фейсбуці.

Він заявив, що у держбюджеті за останні два роки не були закладені кошти на підвищення грошового забезпечення, а доплати відбувались точково коштом так званого COVID-фонду.

Так, на 2022 рік в Законі про держбюджет передбачили додаткові 2,8 мільярда гривень для правоохоронців. Лише на зарплати Нацполіції додатково виділено мільярд гривень.

Окрім того, президент доручив уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10% уже з 1 лютого. “Підкреслю, не тільки поліцейських, а й рятувальників, прикордонників, нацгвардійців, працівників міграційної служби”, ㅡ пише Монастириський.

За словами міністра, гроші для такого підвищення зарплат вдалось отримати завдяки спецоперації “Акциз”: “Її за моїм дорученням розпочато проти нелегальної реалізації підакцизних товарів з 1 листопада минулого року. Це, за інформацією ДПС, тільки за два останні місяці 2021 року забезпечило надходження додаткових 2,3 млрд грн”.

На думку Монастирського, всі кошти, які додатково надходять до бюджету по акцизних платежах мають скеровуватись на підвищення оплати праці працівників системи МВС, які, “дбаючи про безпеку українців, щодня ризикують власним життям та здоров’ям”.

Він додав, що з лютого відновлять право поліцейських та рятувальників на пільговий фінансовий лізинг на житло.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі