Актуальні теми:

На Львівщині водія маршрутки відсторонили через саботаж роботи з e-квитком

13 лютого 2025 Львів, Трафунки
Share Button
Водій автобусного маршруту № 603 “Львів АС-3 — Повергів — Липиці” казав пасажирам, що e-квиток не працює

Як повідомили у Львівській ОВА, Департамент дорожнього господарства Львівської ОВА провів роботу з автотранспортним підприємством ТзОВ “Гал-Всесвіт” і водія відсторонили на час службової перевірки.

Інцидент трапився 7 лютого в Пустомитах. Водій маршрутки № 603 озвучив некоректну інформацію щодо роботи е-квитка на території області. Через це департамент дорожнього господарства ЛОВА прокомунікував з автотранспортним підприємством ТзОВ “Гал-Всесвіт”.

“За грубе порушення трудової дисципліни керівництво підприємства ухвалило рішення щодо відсторонення від роботи водія автобусного маршруту на час проведення службової перевірки”, — зазначив директор департаменту дорожнього господарства ЛОВА Орест Шуліковський.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі