
Про це інформує БЕБ у Львівській області.
В результаті 11 обшуків вилучено товар вартістю понад 36 млн грн, зокрема – електронні сигарети та рідини до них. Слідством встановлено, що група осіб налагодила продаж випаровувачів, рідин та аксесуарів до них через торгові точки у Львові.
В результаті проведених у складських приміщеннях, торгових точках та за адресами проживання фігурантів обшуків вилучено майже 105 тис. електронних сигарет, рідини, пристрої для випаровувачів тощо. Їх орієнтовна вартість становить понад 36 млн грн. Крім того, детективи вилучили компʼютерну техніку, мобільні телефони, документацію та готівку в гривні, доларах та євро в еквіваленті понад 1 млн грн.
Триває досудове розслідування кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 199 та ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Призначено судові експертизи.

Коментарі