Актуальні теми:

На Львівщині поліція затримала 38-річного торговця зброєю

18 березня 2025 Кримінал, Львів
Share Button
У Стрийському районі, 38-річний зловмисник продавав зброю та боєприпаси. За нелегальний продаж йому загрожує позбавлення волі до семи років.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.

Як зазначили правоохоронці, 38-річний мешканець Стрийщини продавав зброю та боєприпаси у Стрийському районі. Зловмисник хотів продати “клієнту” : автомат АК-74, магазин, глушник і понад 1 тис. патронів.

“Згідно з висновком експертизи, проведеної у Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС у Львівській області, вилучений автомат є бойовою вогнепальною зброєю”, — зазначили у поліції.

Зловмиснику повідомлено про підозру за статтею про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Санкція статті передбачає покарання позбавлення волі від трьох до семи років. Досудове розслідування триває, правоохоронці встановлюють походження зброї та боєприпасів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі