Актуальні теми:

У Львові відкрили Центр ветеранського розвитку

15 вересня 2025 Львів, Спорт
Share Button
13 вересня у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського відбулося урочисте відкриття Центру ветеранського розвитку.

Про це розповіли у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Заклад створено для підтримки українських ветеранів, їхньої соціальної адаптації, професійного зростання та розвитку лідерських і спортивних ініціатив. Тут проводитимуть навчання, тренінги та заходи, що сприятимуть зміцненню ветеранської спільноти.

У межах відкриття, яке відбулося під час Всеукраїнських спортивних змагань ТИТАН UA, підписали Меморандум про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів та університетом. Документ підписали міністерка Наталія Калмикова та ректор ЛДУФК Ярослав Свищ.

Участь у події взяли міністр молоді та спорту Матвій Бідний та начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Відкриття Центру стало важливим кроком до об’єднання зусиль держави, освітніх закладів і громадськості задля підтримки та розвитку захисників України.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі