У Львові 23-річного чоловіка засудили до 3 років і 1 місяця позбавлення волі за систематичне порушення судової заборони керувати авто.
Про це повідомили у Львівській облпрокуратурі.
Як встановили прокурори, з 2021 року чоловіка неодноразово притягували до адміністративної відповідальності за керування транспортом у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. Через це суд позбавив його права на кермування.
Попри заборону, львів’янин продовжував сідати за кермо. У 2023 році його вперше засудили до року ув’язнення з іспитовим терміном за невиконання рішень суду.
Втім, у 2024 році чоловік знову керував автомобілем без прав і в стані сп’яніння. Суд визнав його вину доведеною та призначив реальне покарання — позбавлення волі строком 3 роки і 1 місяць.
За даними прокуратури, покарання визначено з урахуванням повторності правопорушень та зневаги засудженого до рішень суду.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук



Коментарі