20 червня близько 16:50 поблизу міста Стрий вантажний потяг збив 19-річного місцевого мешканця. Хлопець загинув на місці події.
Про це повідомили в поліціії Львівщини.
За попередніми даними поліції, юнак лежав на залізничній колії, коли його збив вантажний потяг.
За фактом трагічної події слідчі відкрито кримінальне провадження — порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту. Винуватцю загрожує до 10 років позбавлення волі.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук



Коментарі