З 1 квітня до 19 червня 2026 року на Львівщині правоохоронці разом з працівниками Держекоінспекції перевіряли водойми на дотримання вимог природоохоронного законодавства. За період рейдів зафіксували 231 випадок незаконного вилову риби.
Про це повідомили у поліції Львівської області.
“За час нерестової заборони за результатами 43 рейдів робочих груп було виявлено 231 факт незаконного вилову риби, на правопорушників було складено 212 адміністративних протоколів”, — йдеться в повідомленні.
Поліція закликає громадян відповідально ставитися до природних ресурсів, дотримуватись визначених правил рибальства під час нересту та не порушувати вимоги чинного законодавства.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук



Коментарі