Актуальні теми:

На Львівщині виявили понад 200 випадків незаконного вилову риби під час нересту

23 червня 2026 Кримінал, Львів
Share Button
З 1 квітня до 19 червня 2026 року на Львівщині правоохоронці разом з працівниками Держекоінспекції перевіряли водойми на дотримання вимог природоохоронного законодавства. За період рейдів зафіксували 231 випадок незаконного вилову риби.

Про це повідомили у поліції Львівської області.

“За час нерестової заборони за результатами 43 рейдів робочих груп було виявлено 231 факт незаконного вилову риби, на правопорушників було складено 212 адміністративних протоколів”, — йдеться в повідомленні.

Поліція закликає громадян відповідально ставитися до природних ресурсів, дотримуватись визначених правил рибальства під час нересту та не порушувати вимоги чинного законодавства.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі