Актуальні теми:

На Львівщині відкрили нову агролокацію «Поле Щастя»: що можна побачити та придбати

25 серпня 2026 Культура, Львів
Share Button
У селі Артасів, що розташоване приблизно за 15 км від Жовкви, запрацювала нова агролокація «Поле Щастя». Тут об’єдналися два крафтові проєкти, пов’язані з виробництвом вина та продукції рослинного походження.

Про відкриття повідомила Жовківська міська рада.

Гості «Поля Щастя» можуть випити кави у місцевій кав’ярні, прогулятися виноградниками та придбати локальну продукцію. Серед неї — крафтове вино, соки, олії, солодощі, джеми та трав’яна продукція.

Окрему увагу привертає бренд Peterwine, який спеціалізується на крафтовому вині. Виноград для напоїв вирощують у селі Зіболки. Засновник проєкту Петро Федина вирощує близько 80 сортів винограду та виготовляє понад 20 видів вина.

Наступного року на території агролокації планують запустити лавандові поля. Їх вирощує Наталія Табінська, яка також стала ініціаторкою створення «Поля Щастя».

На відкриття нової туристичної локації завітали Жовківський міський голова Олег Вольський та Куликівська селищна голова Лілія Бова. Вони підтримали ініціативу та місцевих підприємців, які розвивають крафтове виробництво й локальний туризм.

Адреса: село Артасів, вул. Тараса Шевченка, 59, Львівська область.

Організатори запрошують гостей відвідати нову локацію, познайомитися з місцевими виробниками, прогулятися виноградниками та скуштувати продукцію локального виробництва.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі