Актуальні теми:

«Газ-МДС» придбала спецдозвіл на розробку нафтогазової площі на Львівщині за 110 млн грн

04 грудня 2025 Економіка, Львів
Share Button
Державна служба геології та надр України 3 грудня з шостої спроби продала спеціальний дозвіл на користування Любинецькою нафтогазовою площею у Львівській області.

Про це повідомляє агентство Nadra.info.

Йдеться про 20-річний спецдозвіл на користування надрами Любинецької площі (від глибини 4000 м), розташованої у Стрийському та Дрогобицькому районах Львівщини. Видобуватимуть тут природний газ, нафту, розчинений у нафті газ та конденсат.

Торги відбулися на платформі «Prozorro.Продажі», де змагалися три компанії:

  • ТОВ «Системойлінженерінг»,
  • ТОВ «Нафтогазсенс»,
  • ТОВ «Газ-МДС».

Перемогу здобуло ТОВ «Газ-МДС», яке запропонувало 110 млн грн при стартовій ціні 48,3 млн грн. Таким чином, фінальна пропозиція більш ніж удвічі перевищила початкову вартість аукціону та на 13,4 млн грн перевищила стартову ціну перших торгів.

Засновниками ТОВ «Газ-МДС» є Тетяна та Олександр Гузенки. Їхня група «Надра-Геоінвест» у 2023 році увійшла до трійки найбільших приватних газовидобувних компаній України. ЗМІ раніше повідомляли, що Тетяна Гузенко є колишньою дружиною Олександра Кацуби — ексзаступника голови НАК «Нафтогаз України» (2012–2014 рр.).

У Держгеонадрах зазначили, що кошти від продажу спецдозволу надійдуть до державного бюджету та сприятимуть наповненню Американсько-Українського інвестиційного фонду відбудови, відповідно до міжнародних зобов’язань України.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі