Про це розповідають у Львівській митниці.
До пункту пропуску на в’їзд в Україну прибув мікроавтобус Mercedes-Benz, за кермом якого перебував 39-річний львів’янин. Водій обрав смугу спрощеного митного контролю — «зелений коридор», що передбачає відсутність товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню.
Під час митного огляду із застосуванням сканувальної системи в автомобілі зафіксували аномалію. Після поглибленого огляду працівники митниці виявили 873 упаковки електронних сигарет марки ELFBAR, прихованих у спеціальному сховищі в конструктивних порожнинах даху мікроавтобуса.
За цим фактом складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Повідомлення про подію, що має ознаки кримінального правопорушення за ст. 204 Кримінального кодексу України, скеровано до ТУ Бюро економічної безпеки у Львівській області.



Коментарі