
Протягом дев’яти місяців 2025 року фахівці Держпродспоживслужби у Львівській області запобігли ввезенню на територію України 42,93 тонни зараженої імпортної продукції.
Про це інформує Держпродспоживслужба Львівської області.
Під час фітосанітарного контролю у вантажах із салатом, броколі та кропом виявили небезпечного шкідника — західного квіткового трипса (Frankliniella occidentalis).
За результатами перевірок:
- чотири партії повернули до країн-експортерів;
- п’ять — знищили шляхом спалювання.
Окрім цього, інспектори оформили 100 нотифікацій через порушення міжнародних стандартів — ввезення продукції без фітосанітарних сертифікатів або з недійсними документами.
У службі зазначають, що такі заходи допомагають захистити українські поля, сади та теплиці від небезпечних шкідників, забезпечити якість харчових продуктів і зберегти високі стандарти безпечності на внутрішньому ринку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук
Коментарі