
Управління майном громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради виставило на продаж приміщення колишнього комунального підприємства “Хвиля”, яке перебуває у стані припинення.
Відповідний лот оприлюднили на платформі Prozorro Sale.
Згідно з інформацією в оголошенні, стартова ціна об’єкта становить 9 490 800 грн. Йдеться про двоповерхову цегляну будівлю площею 1734 кв. м, збудовану у 1986 році. У приміщенні є центральне опалення та каналізація.
Покупець має внести 20% від вартості — тобто 1,9 млн грн — як гарантійний внесок.
За даними аналітичної платформи YouControl, комунальне підприємство “Хвиля” створили у 1992 році. Тут діяли громадські лазні, пральні та інші об’єкти для фізичного відновлення.
У 2012 році підприємство прийняло рішення про припинення діяльності. Згодом будівлю вже намагалися продати, однак покупця тоді не знайшлося. Певний час приміщення перебувало в оренді.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук
Коментарі