Актуальні теми:

На Львівщині судитимуть директорку фірми за ухилення від сплати понад 8 млн грн податків

Share Button
Львівська обласна прокуратура скерувала до суду матеріали кримінального провадження щодо директорки товариства, яку обвинувачують в ухиленні від сплати податків на суму понад 8 мільйонів гривень.

Про це повідомили у Львівській облпрокуратурі.

За даними слідства, упродовж 2023–2024 років керівниця підприємства організувала схему ухилення від сплати податків.

Йдеться про компанію, яка займається торгівлею фармацевтичними товарами. Слідчі встановили, що у податковій звітності підприємство відображало недостовірні дані, зокрема занижувало доходи та безпідставно формувало витрати.

Унаслідок таких дій підприємство ухилилося від сплати понад 8 млн грн податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

У прокуратурі зазначили, що на сьогодні завдані державному бюджету збитки відшкодовані у повному обсязі.

Наразі справу передали до суду для розгляду по суті.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі