
Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.
“У Малехові забудовники надбудували зайві поверхи. У Києві це, звісно, прийняли в експлуатацію. Навіть більше, там, де мала бути громадська будівля з медичним центром, з’явилися ще й квартири. І хоча Малехів – ось уже п’ятий рік як Львівська громада, Київ не поспішає нам віддавати повноваження на доєднані території. І з кожним таким випадком сумно розуміти, чому так”, – каже Зубач.
Мова йде про будинки на вулиці Жовківській, 2а-2д у Малехові, три ділянки, під які брали містобуди.
Перша ділянка – 6 будинків. За документами, тут в половині з них мало бути по 4 поверхи. Без цоколя і технічного поверху. Де-факто ж маємо поверховість на 7 поверхів у кожному.
За реєстром речових прав на нерухоме майно, у вказаних об’єктах зареєстровано 160 квартир, однак згідно з дозвільною документацією, передбачено лише 106 квартир. Попри це, чиновники з Києва спокійно прийняли це в експлуатацію в червні 2020 року.
Друга ділянка, на якій передбачалося будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення на 5 поверхів. Фактична ж поверховість цього об’єкта -7 поверхів. І знову ж таки, будинок здано в експлуатацію в грудні 2020 у столиці.
І третя ділянка з об’єктом “Громадська будівля з вбудованими приміщеннями медико-оздоровчого центру”. Забудовники декларували 4 поверхи і відсутність квартир. І саме це записано в дозвільних документах, які видавались. Що ж маємо фактично – 5 поверхів і 36 квартир, які вже є в реєстрі речових прав на нерухоме майно.
“Не здивований, але обурений. Не здивований, бо досить багато розгрібаємо наслідків таких «сюрпризів» після того, як у столиці приймають в експлуатацію львівські будинки. Обурений, бо мало того, що купа порушень. Та ще й подивіться на фото – благоустрою нуль, псевдоінклюзивність, жодного дерева на всій плямі забудови, дорогу розбили, суцільні ями і болото на в’їзді. Панове, так бути не може”, – наголошує Зубач.

Коментарі