
Близько 15:00 до відпочинкового комплексу «Карпатський затишок» заселилися 34 дитини віком від 8 до 15 років з різних областей України. Діти прибули з бази відпочинку «Карпати», де перебували протягом двох днів. Частина з них уже мала симптоми отруєння.
У другій половині дня діти почали скаржитися на нудоту, біль у животі, блювоту та діарею. За викликом адміністрації комплексу на місце прибули медики, після чого 12 дітей госпіталізували до інфекційного відділення Стрийської міської лікарні з діагнозом «гостра кишкова інфекція».
На місце виїхала слідчо-оперативна група. За участі фахівців Держспоживслужби опломбовано кухні та їдальні у «Карпатському затишку» і готелі «Карпати», де діти харчувалися. Призначено додаткові лабораторні дослідження.
Відомо, що перед погіршенням стану діти вживали страви з рису, м’яса, молочні продукти та овочеві салати.
Відпочинок організовано табором для дітей «Адоната» і ужгородським ФОП. Причини отруєння з’ясовують правоохоронці та Держспоживслужба.
Нагадаємо, на початку серпня у дитячому таборі на Львівщині зафіксували спалах гострої кишкової інфекції у приватному дитячому таборі Friendly Camp. До лікарень госпіталізували понад 30 людей. Причиною отруєння став нововірус.

Коментарі