
Слідством встановлено, що влітку цього року на пунктах пропуску Львівської митниці правоохоронці запобігли черговим спробам незаконного ввезення з Польщі майже 900 електронних сигарет без марок акцизного податку.
Як повідомляє прокуратура Львівщини, орієнтовна вартість контрафактної продукції становить близько 1 мільйона гривень.
Двоє мешканців області намагалися перевезти підакцизний товар через митний кордон, приховавши його у транспортних засобах — зокрема, у запасному колесі багажного відділення автомобіля та під капотом електрокара.
Під процесуальним керівництвом прокурорів Львівської обласної прокуратури обвинувальні акти щодо правопорушників скеровано до суду. Їхні дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України — незаконне транспортування з метою збуту підакцизних товарів.
Досудове розслідування проводили детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук
Коментарі