Актуальні теми:

На Львівщині жінка влаштувала дебош у лікарні, побила директора та реєстратора

11 серпня 2026 Кримінал, Львів
Share Button
Радехівський районний суд Львівської області визнав винною жінку, яка влаштувала конфлікт у Лопатинській районній лікарні, пошкодила майно та побила директора медзакладу і медичного реєстратора.

Про це йдеться у вироку суду, який оприлюднили 10 серпня в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Інцидент стався 24 липня близько 09:30 у Лопатинській районній лікарні, що розташована у Шептицькому районі.

За матеріалами справи, Валерія Б. перебувала у службовому кабінеті директора медзакладу. Там вона почала розкидати службову та медичну документацію зі столу.

Частину медичних виписок пацієнтів жінка залила водою, а також перевернула оргтехніку.

Крім того, вона нецензурно висловлювалася та вигукувала погрози. Згодом жінка кілька разів вдарила директора лікарні руками та ногами.

У чоловіка медики зафіксували синець на правому стегні, який судово-медичні експерти віднесли до легких тілесних ушкоджень.

Після цього обвинувачена вдарила рукою в обличчя медичного реєстратора. Працівниця лікарні отримала синець на лівій щоці.

Через грубе порушення громадського порядку нормальна робота Лопатинської районної лікарні була порушена приблизно на годину, через що працівники не могли повноцінно приймати пацієнтів поліклінічного відділення.

Причини такої поведінки жінки у вироку суду не зазначені.

Під час судового розгляду Валерія Б. повністю визнала свою провину та погодилася з обставинами, встановленими під час досудового розслідування.

Суд врахував, що жінка раніше не була судима, позитивно характеризується за місцем проживання, не працює, має на утриманні двох неповнолітніх дітей та є внутрішньо переміщеною особою.

Суд визнав жінку винною у хуліганстві та призначив їй два роки пробаційного нагляду.

Упродовж цього періоду вона повинна регулярно з’являтися до органу пробації, повідомляти про зміну місця проживання чи роботи, не виїжджати за межі України без погодження, а також працевлаштуватися або стати на облік у службі зайнятості.

Вирок суду можна оскаржити протягом 30 днів.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі