Про це повідомляє поліція Львівщини.
Окрім самого боларда, підлітки також пошкодили камеру при в’їзді. На опублікованому відео видно, як один хлопець вибрався на болард і дав телефон іншому молодику, щоб той його сфотографував. У той момент інший юнак декілька разів вдарив по обладнанню, яке контролює роботу боларда.
Правоохоронці встановили, що до правопорушення причетні двоє хлопців, віком 15 та 17 років, обидва є жителями Львова. За результатами перевірки, на старшого з підлітків склали адміністративний протокол за дрібне хуліганство. Йому загрожує штраф або громадські роботи.
На батьків молодшого правопорушника також склали адмінпротокол за невиконання обов’язків щодо виховання дітей. Це передбачає попередження або штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Матеріали справи скеровані до суду для подальшого розгляду.



Коментарі