Актуальні теми:

У Львові чоловік продавав наркотики через сервіс з доставки їжі

Share Button
У Львові правоохоронці викрили чоловіка, який продав канабіс через популярний сервіс доставки їжі. 25-річному львів’янину повідомлено про підозру в організації незаконного збуту наркотиків.

Про це повідомили у прокуратурі Львівщини.

За даними правоохоронців, підозрюваний в липні цього року налагодив схему продажу канабісу. Чоловік, який працював в одному із відомих сервісів доставки їжі, вирішив доставити наркотики замовнику, замаскувавши їх у продуктах харчування. Гроші за таку послугу отримував на власну банківську картку.

“Проте надалі, під контролем правоохоронців, покупець здав придбаний канабіс, а підозрюваного затримали”, — йдеться у повідомленні.

За рішенням суду, чоловіку обрано запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави. Наразі тривають слідчі дії, призначено експертизи.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі