
Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.
За даними слідства, підполковник Міноборони отримав від посередника 12 тисяч доларів США за незаконне переправлення військовозобов’язаного через державний кордон України.
“За додаткову винагороду у понад 4,5 тисяч доларів США він зняв “клієнта” з розшуку ТЦК та СП і оформив фіктивну відстрочку від мобілізації у зв’язку із доглядом за близькою родичкою із інвалідністю. Це мало створити підстави для його нібито легального виїзду до Євросоюзу”, — ідеться у повідомленні.
Правоохоронці задокументували одержання ним спершу 4,5 тисяч доларів США, а потім – 12 тисяч. Після отримання другого траншу, 18 вересня, підозрюваного затримали у Києві. Наразі правоохоронці встановлюють можливих співучасників.
У поліції Львівської області додають, фігурант — 45-річний мешканець Одеси.
Військовослужбовцю готується повідомлення про підозру в організації незаконного переправлення осіб через держкордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Максимальне покарання, що загрожує – позбавлення волі на строк до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Прокурори звернулися до суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від виконання службових обов’язків.

Коментарі