Актуальні теми:

Вибух поблизу Львова: здетонувала бойова граната

22 вересня 2025 Кримінал, Львів, Трафунки
Share Button
Правоохоронці встановили, що причиною вибуху стала граната, яку кинув 43-річний житель Львівського району. Після скоєного чоловік втік з місця події, та згодом його затримали.

Про це повідомляє поліція Львівщини.

Напередодні ввечері у селі Зимна Вода пролунав вибух. Були пошкоджені вікна житлових будинків, автомобілі та огорожі. на місці працювали правоохоронці, зокрема спеціалісти-вибухотехніки. Правоохоронці встановили, що до вибуху причетний 43-річний житель Львівського району, який кинув гранату на вулицю, після чого втік з місця події.

“Проведеними заходами поліцейські встановили місце перебування зловмисника та затримали його в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Постраждалих внаслідок події немає, пошкоджені вікна одного з будинків, автомобіль та огорожа. Мотиви скоєного встановлюються”, — зазначили у поліції.

Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва органів прокуратури, відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють походження гранати.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі