На Херсонщині Степан мав 400 гектарів поля, проте через широкомасштабне вторгнення і окупацію був змушений покинути все – землю, техніку, майно і переїхати. На Львівщині йому з родиною довелося починати все з початку. На чотирьох гектарах землі сім’я фермера висадила кавуни. Зараз збирають перший урожай, з якого Степан частину передав для прикордонників Львівського загону.
Про це повідомляє Державна прикордонна служба.
«Ми з самого початку займаємося благодійністю. Я вирішив виростити кавуни і передати нашим воїнам, хлопцям і дівчатам, які нас боронять і дають нам можливість працювати і піднімати наш бюджет», – зазначає Степан.
Кавуни пройшли відповідне лабораторне дослідження, мають сертифікати та додатково їх перевірив спеціаліст служби безпечності харчових продуктів.
Львівський кавун, вирощений по херсонській технології, відправиться у всі відділи прикордонної служби загону.
«Кавуни для наших захисників, аби їх порадувати цим смаком літа. Дуже хочеться подарувати такий смак літа і щоб вони відчули його. Хочеться, щоб вони відчули смак свіжості херсонського кавуна, адже хоча вони зараз вирощуються на Львівщині, але за херсонською технологією», – розповіла донька фермера Діана.
Діана є солісткою гурту SOWA. Дівчина з початку повномасштабного вторгнення дала більше 150 благодійних концертів для потреб Сил оборони України. Нещодавно Діана відвідала й прикордонну комендатуру швидкого реагування «Шквал», яка стримувала навалу російських зайд на Вовчанському напрямку.
Допомога – це не лише про фінансування чи матеріальну підтримку, але й про моральну підтримку, визнання жертв і зусиль, які приносять наші воїни, захищаючи країну. Це в першу чергу про відповідальність суспільства перед його військом, адже кожен внесок, неважливо – великий чи малий, має значення.
Коментарі