Про це йдеться у постанові, яку оприлюднили 19 червня в Єдиному державному реєстрі.
За даними справи, випадок стався на початку травня 2026 року. Малолітній син Юлії Г. приніс до навчального закладу патрон до травматичного пістолета. “Демонстрував однокласникам, що викликало у них побоювання за безпеку. Таким чином вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП”, — йдеться в постанові.
Мати на судове засідання не прийшла, хоч і була двічі належним чином повідомлена. Попри це, суд визнав її винною і оштрафував на 850 грн. Також з неї стягнуть 665 грн судового збору. Якщо протягом 15 днів, з моменту вручення копії постанови, жінка не оплатить штраф, то з неї підлягає стягнення у подвійному розмірі. Постанову ще можна оскаржити.



Коментарі