Актуальні теми:

На Львівщині запрацював Telegram-бот для боротьби з корупцією «ДоброЧесна_Львівщина»

14 серпня 2024 Львів, Трафунки
Share Button
Тепер повідомляти про випадки корупції можна анонімно або авторизувавшись через "Дію".

За ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького на Львівщині запустили новий чат-бот у Telegram, через який мешканці можуть повідомляти про корупційні правопорушення. 

Про це повідомив глава Львівської ОВА Максим Козицькиий.

“Якщо ви стали свідком корупційних дій, повідомте про це через чатбот у телеграмі, додавши відповідні докази. Якщо випадок стосується співробітників або структур, які підпорядковуються ОВА, то розслідування розпочнемо негайно. Якщо йдеться про інші, то спеціалісти скерують вас до відповідних правоохоронних органів. Повідомлення можна залишити анонімно або авторизувавшись через «Дію», це гарантує максимальну безпеку для вас”, —написав Козицький.
Як додаткову опцію чатбот пропонує користувачам посилання на Єдиний портал повідомлень викривачів НАЗК, де також можна подати інформацію про корупційні випадки.
Щоб скористатися чатботом, перейдіть за покликанням: https://t.me/DobroChesna_lvivbot
Повідомити про корупцію на Львівщині можна й іншими способами, наприклад:
▪️через спеціальну телефонну лінію обласної державної адміністрації: (032)2999290.
▪️на електронну пошту: korupcija@loda.gov.ua
▪️на Гарячу лінію області: 1684
“Я свідомий того, що у Львівська обласна державна адміністрація чи в інших держструктурах можуть бути нечесні люди. Але їх стане менше тільки тоді, коли чесні відверто говоритимуть про дії порушників. Тому, дуже прошу журналістів донести інформацію про новий чатбот своїй аудиторії, а жителів Львівщини – не чекати змін, а самим творити їх”, — додав глава ОВА.

У боті можна повідомити про випадки корупції, які скоїли працівники обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів, а також підприємств та установ з яким співпрацює ЛОВА.

Надану інформацію розглядатиме відділ запобігання корупції Львівської ОВА або ж її передадуть на відповідний портал — наприклад НАЗК, або іншим правоохоронним органам.

Представники нацполіції прокуратури та НАБУ зазначили, що чат-бот значно покращить діяльність правоохоронних органів. Вони закликали людей не боятися і надсилати повідомлення про корупційні правопорушення, які будуть розслідувані і отримають належну юридичну оцінку.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі