Українські шпажистки разом із спортсменкою з Львівщини у команді здобули «срібло» на Паралімпіаді-2024

09 вересня 2024 Львів, Спорт
Share Button
Також відромі підсумки для збірною України на Параолімпійських Іграх-2024.

Євгенія Бреус, Олена Федота-Ісаєва, Надія Дьолог та львівська спортсменка Наталія Морквич (на фото крайня ліворуч) здобули срібло у командних змаганнях з фехтування на візках.

Про це повідомляє Львівська ОВА.

У фіналі змагань наші дівчата поступились парафехтувальницям з Китаю з рахунком 37:45.

Зазначимо, що у цьому виді змагання Україна виборола три медалі: одну срібну та дві –  бронзові.

Наталія Морквич представляє Львівський регіональний центр “Інваспорт”. А її тренеркою у фехтуванні на шаблях та шпагах є Колеснікова Світлана.

До слова, збірна України офіційно завершила виступи на Паралімпійських іграх-2024. Останній змагальний день українці завершили з трьома медалями, одна з яких стала золотою — Владислав Єпіфанов став чемпіоном у веслуванні на ва’а-одиночці (клас VL3).

Впродовж турніру Україна виборола 82 нагороди. Останнім медалістом у складі української команди став паверліфтер Антон Крюков, який здобув “срібло” у вазі понад 107 кг.