Актуальні теми:

Лукашенко висловився щодо участі армії білорусі у війні проти України

03 липня 2022 Війна
Share Button
Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко вкотре запевнив, що його держава не прагне воювати в Україні і їй ця війна не потрібна. Водночас лукашенко заявив, начебто білорусь "намагаються втягнути у війну в Україні".

Про це самопроголошений глава держави сказав 2 липня на урочистих зборах з нагоди Дня незалежності білорусі, пише “БЕЛТА”.

“Нас, як і раніше, намагаються втягнути у війну в Україні. Мета одна – одним махом розібратися і з росією, і з білоруссю. Вони нібито переживають, заявляють з України, що не хотіли б, щоб білоруські війська вторглися через північний кордон до України. Так не слухайте їх! Вони були б раді (я це знаю точно), якби ми туди увійшли, їм це треба”, ­– поділився своїми вигадками білоруський диктатор.

Він також звинуватив українських політиків і президента у бажанні “кричати на весь світ про звірства “фашистів з росії та білорусі”.

“Ще раз повторюю вам те, що говорив рік і більше тому: ми не прагнемо воювати в Україні. Нам ця війна абсолютно не потрібна”, – запевнив Лукашенко.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі