
Голова Золочівської районної ради Орест Кавецький повідомив про результати конкурсу декламування поезії Шевченка.
“Шановні конкурсанти! Перш за все, хочу подякувати вам за участь в 5-му щорічному Дитячо-юнацькому конкурсі декламування поезії Шевченка. Дякую також батькам, бабусям, дідусям, вихователям, вчителям, викладачам, бібліотекарам, працівникам Народних домів за те, що виховуєте патріотичне покоління справжніх українців та україночок. Окрема величезна подяка членам нашого іменитого журі за те, що долучились до такої потрібної ініціативи. Цей рік приніс нам нових талановитих зірочок. І не важливо чи виграли ви чи ні, адже сама краща оцінка – це оцінка рідних та близьких. Усі без виключення учасники Дитячо-юнацького конкурсу декламування поезії Шевченка – 2025 отримають призи від спонсора конкурсу – компанії “Карпатські Мінеральні Води”. Тож чекаємо вас на нагородженнях, які пройдуть вже у квітні. Слідкуйте за анонсами”, – ідеться у повідомленні Ореста Кавецького.
Переможцями та призерами, яких обрал журі стали:
Вікова категорія «Дошкільнята»
- Вавричук Олександра (с. Куликів Лопатинської ТГ).
- Харко Дмитро (с. Реклинець Великомостівської ТГ).
- Сосніцька Каріна (с. Боратин Бродівської ТГ) та Шпирка Іван (смт Добротвір) (приз буде поділено між двома призерами).
Вікова категорія «Молодші школярі»
- Карпишин Данило (м. Радехів).
- Бурило Марія (с. Чепелі Підкамінської ТГ).
- Яковчук Поліна (смт Добротвір) та Бокало Анна (м. Шептицький) (приз буде поділено між двома призерами).
Вікова категорія «Діти середнього шкільного віку»
- Гуда Олена (с. Божок Золочівської ТГ).
- Кравчук Володимир (с. Задвір’я Красненської ТГ).
- Васильців Олеся (с. Висоцько Заболотцівської ТГ).
Вікова категорія «Юнацтво»
- Переможець – Сухораб Соломія (м. Перемишляни).
- Учасник фінального туру Йосафат Перетятко (с. Конотопи Сокальської ТГ) отримає від члена журі Данила Ставицького та його колективу заохочувальний приз.
Номінація «Вірші про Тараса Шевченка»
- Переможець – Богачева Андріана (с. Балучин Краснеснької ТГ).
Окрім того, переможці та призери 5-ти вище перелічених категорій/номінацій отримають запрошення від члена журі Зоряни Дибовської відвідати груповий майстер-клас акторської майстерності в Театрі Лесі у м. Львів.
Номінація «Найкращий виконавець пісні на слова Тараса Шевченка»
- Гунько Олександра (с. Вороняки Золочівської ТГ).
- Яйчук Анастасія (с. Стенятин Сокальської ТГ) та Войтович Мілана (м. Шептицький) (приз буде поділено між двома призерами).
- Стеблик Володимир (м. Броди).
Переможець та призери номінації «Найкращий виконавець пісні на слова Тараса Шевченка» будуть запрошені на груповий майстер-клас акторської майстерності у м. Львів у Творчу школу Павла Табакова – члена нашого журі.

Коментарі