Про це повідомила Львівська ОВА.
У цих документах є розпорядження, циркуляри, протоколи, звіти та інші матеріали про авчальний процес і організацію роботи факультету, а також статистичні дані, дипломи та свідоцтва.
У жовтні Державний архів Львівської області публікував на офіційному електронному ресурсі 50 справ Ф.26. оп.8 Теологічного факультету Університету ім. Яна Казимира у Львові. Документи містять розпорядження, циркуляри, протоколи, звіти та інші матеріали, що відображають навчальний процес і організацію роботи факультету, а також статистичні дані, дипломи та свідоцтва.
Окрім цього, архів оцифрував:
- 180 справ Р-3258 оп.1 – Слідчого відділу НКВС у Львівській області (кримінальні справи 1939 – 1950 рр.)
- 141 справу Ф.2 оп.1 – Національного архівного фонду 2 опис 1 “Магістрат королівського столичного міста Львова”
- 1191 справ Ф.26 оп.5 – з особових і пенсійних справ професорсько-викладацького складу та службовців Університету ім. Яна Казимира у Львові.
Також важливим внеском в е-ресурс ДАЛО стало опублікування 9 описів:
- Р-35 оп.7 – Губернаторство дистрикту «Галичина» у Львові.
- Ф-26 оп.11 – Університет ім. Яна Казимира у Львові.
- Ф-597 оп.1 – Львівський воєводський інспекторат загального управління зі взаємного забезпечення, м. Львів Львівського воєводства.
- Ф-7 оп.2 – Львівське повітове староство, м. Львів.
- Ф-1 оп.58 – Львівське воєводське управління, м. Львів.
- Ф-2 оп.27 – Магістрат королівського столичного міста Львова.
- Ф-27 оп.1 – Львівська політехніка / Факультет сухопутної та водної інженерії: особові справи студентів.
- Р-3229 оп.37 – Управління в справах евакуації українського, польського, чеського та словацького населення при Раді Міністрів УРСР.
- Ф-1143 оп.1 – Самбірська прокуратура при окружному суді, м. Самбір Львівського воєводства.
«Щомісяця ми працюємо над розширенням доступу до архівів, оцифровуючи й публікуючи нові матеріали, що зберігають нашу історію. Завдяки нашим зусиллям користувачі з будь-якого куточка світу можуть легко отримати доступ до документів, які раніше вимагали фізичного перебування в архіві», – зазначила Ірина Мартенс, директор Державного архіву Львівської області.
Коментарі