Про це повідомили у прокуратурі Львівщини.
Злочинну групу організували четверо львів’ян віком від 41 до 57 років, а до діяльності долучився ще один 33-річний чоловік. У січні цього року правоохоронці затримали чотирьох учасників групи. Під час обшуків у місцях проживання та автомобілях підозрюваних було вилучено близько 100 грамів героїну, 63 таблетки з метадоном, 10 грамів кокаїну та канабісу, а також понад 16 тисяч доларів США і майже тисячу євро.
«Спершу вони закуповували заборонені речовини оптовими партіями і фасували їх на дрібніші партії для збуту наркозалежним особам у Львові. У подальшому, наркотики збували «з рук в руки» за готівку», — йдеться у повідомленні.
Окрім цього, у одного з учасників групи знайшли майже 800 грамів чистого кокаїну та понад 11 грамів фентанілу. Така кількість фентанілу могла забезпечити більше 3 тисяч доз для роздрібного продажу, що принесло б прибуток понад 3,6 мільйона гривень. Відомо, що фентаніл є надзвичайно потужним наркотиком, у 50 разів сильнішим за героїн, і навіть 2 міліграми цієї речовини можуть бути смертельними.
Також було вилучено автівки, на яких пересувалися підозрювані — Lexus ES 350 і Ford Еdge.
Затриманим повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні та збуті наркотичних засобів у великих розмірах. Чотирьом із них обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави, а одному – під вартою з правом внесення застави. Слідчі продовжують встановлювати шляхи постачання наркотиків та інших осіб, причетних до цієї злочинної діяльності.



Коментарі