Актуальні теми:

На Львівщині чоловіка госпіталізували після укусу змії

24 червня 2026 Здоров'я, Львів
Share Button
У місті Сколе Львівської області 23 червня стався випадок укусу змії, внаслідок чого до реанімаційного відділення Сколівської центральної лікарні госпіталізували 20-річного чоловіка.

Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації.

Близько 20:05 до медичного закладу доставили мешканця села Горенка Київської області 2004 року народження. Відомо, що у місті Сколе його вкусила змія за четвертий палець лівої кисті.

Медики оцінюють стан потерпілого як середньої важкості. Чоловік перебуває під наглядом лікарів у реанімаційному відділенні.

 

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі