У місті Сколе Львівської області 23 червня стався випадок укусу змії, внаслідок чого до реанімаційного відділення Сколівської центральної лікарні госпіталізували 20-річного чоловіка.
Про це повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації.
Близько 20:05 до медичного закладу доставили мешканця села Горенка Київської області 2004 року народження. Відомо, що у місті Сколе його вкусила змія за четвертий палець лівої кисті.
Медики оцінюють стан потерпілого як середньої важкості. Чоловік перебуває під наглядом лікарів у реанімаційному відділенні.
Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук



Коментарі