Актуальні теми:

Львівські митники викрили контрабанду мобільних телефонів і бездротових навушників

26 червня 2026 Економіка, Львів
Share Button
У пункті пропуску «Шегині — Медика» митники виявили партію незадекларованої техніки. 46-річна жителька Хмельницької області намагалася таємно ввезти в Україну майже 500 сучасних гаджетів.

Про це повідомили  у Львівській митниці.

Жінка прибула в пункт пропуску на автомобілі Mercedes-Benz і для контролю обрала «зелений коридор», заявляючи, що не везе товарів для декларування. Однак під час перевірки авто у ньому знайшли спеціально облаштований сховок — «подвійну стінку» між багажником та пасажирським салоном.

Зі сховку дістали 487 гаджетів:

303 Apple iPhone;
19 мобільних телефонів Samsung Galaxy;
6 телефонів Google Pixel;
159 бездротових навушників Apple AirPods Pro 3.

Орієнтовна вартість вилученої техніки становить 17 мільйонів гривень. На порушницю склали протокол за порушення митних правил, а матеріали справи передали до БЕБ у Львівській області.

Підписуйтеся на сторінку "Діло" у Фейсбук

Коментарі