Про це повідомили в пресслужбі АМКУ.
Раніше підприємець та фірма брали участь у трираундовому аукціоні з продажу земельної ділянки у Львові. Вони були єдиними учасниками.
Торги стосувались ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,2910 га на вул. Городницькій, 43. Земля на цій ділянці належить до житлової та громадської забудови й призначена для будівництва та обслуговування торгово-адміністративної будівлі з підземними паркінгами.
Аукціон був організований у 2023 році і за його результатами переміг Павло Волков з пропозицією у 27 млн грн.ТзОВ «Захід Інвест Контакт» запропонувало 15 млн грн.
“У ході попереднього дослідження обставин зазначених аукціонів Західне МТВ АМКУ виявило факти, що можуть свідчити про узгоджену поведінку вказаних учасників. З огляду на це Відділення розпочало розгляд справи”, — йдеться в повідомленні АМКУ.



Коментарі